Nowy przetarg na budowę bloku przy ul. Sadowej

Nowy przetarg na budowę bloku przy ul. Sadowej

Towarzystwo Budownictwa Społecznego ogłosiło nowy przetarg na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 6 w Radomsku, przy ul. Sadowej 7 E. Informację o przetargu miejska spółka podała 26 sierpnia. Data zakończenia przetargu to 10 września godzina 11.00.

Poprzedni przetarg, zakończony 19 sierpnia został unieważniony, przyczyna? Zgodnie z informacją podaną podczas otwarcia ofert, zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 6,4 mln zł brutto.

Ceny we wszystkich czterech ofertach złożonych w postępowaniu w tym oferta z najniższą ceną, przewyższają kwotę, którą Urząd zamierza przeznaczyć na sfinansowanie budowy a podana podczas otwarcia ofert kwota przeznaczona na budowę nie może zostać zwiększona.

Przypomnijmy Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Radomsku chce budować kolejny blok. Będą w nim 32 mieszkania przeznaczone na wynajem. Budynek, swoim wyglądem oraz standardem ma być identyczny jak pozostałe należące do miejskiej spółki bloki przy ul. Sadowej. Inwestycja ma być sfinansowana z trzech źródeł: grantu z Banku Gospodarstwa Krajowego o który wystąpiło miasto, kredytu z BGK a także ze środków wpłacanych przez przyszłych najemców. Czynsze w nowym bloku mają być bardzo atrakcyjne. To dzięki dopłatom w ramach programu „Mieszkanie na start”.

 

Więcej o:
radomsko towarzystwo budownictwa społecznego radomsko ulica sadowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE