Nowy prezes TBS. Nowe wyzwania

Nowy prezes TBS. Nowe wyzwania

Krzysztof Górnik został nowym prezesem Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Radomsku. Jest radomszczaninem, od 15 lat był zawodowo związany z Łodzią.

Prezydent Jarosław Ferenc, przedstawił nowego prezesa TBS w Radomsku, po tym jak Tomasz Wyrzykowski na własną prośbę zrezygnował z pełnienia tej funkcji.

Nowy prezes Krzysztof Górnik, jak zapewnił na konferencji prezydent Jarosław Ferenc, sprawy lokalowe ma dobrze opanowane.

- Zawodowo związany jestem z zarządzaniem zasobami lokalowymi. Od 15 lat, pracowałem w Łodzi, dokładnie Administracja Nieruchomościami, Administracja Zasobów Komunalnych, od 3 lat Zarząd Lokali Miejskich, pełniłem funkcję kierownika, pod moją opieką znajdowało się około 4 800 lokali - przedstawił Krzysztof Górnik.

Przed prezesem TBS, nowe wyzwania, jak budowa kolejnych bloków.

- Chcemy przystąpić do budowy nowego bloku TBS, ale też realizacji mieszkań w formule Mieszkanie Plus. Jest koncepcja na 2 bloki, przy ulicy Starowiejskiej, tam nowy zarząd TBS, musi podjąć rozmowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, aby te zadania realizować - oznajmił na konferencji prezydent Jarosław Ferenc.

Krzysztof Górnik, będzie musiał również zmierzyć się z kwestią pustostanów, które mają być sukcesywnie zamieniane na lokale użytkowe i mieszkaniowe.

#Radomsko: Krzysztof Górnik nowym prezesem TBS w Radomsku. Na stanowisku zastąpił Tomasza Wyrzykowskiego. pic.twitter.com/tNSQuS7k9r

— Radomsko24.pl (@Radomsko24pl) 19 marca 2019
Więcej o:
tbs prezes tbs radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE