Nowy naczelnik w magistracie

Nowy naczelnik w magistracie

Urząd Miasta Radomsko ma nowego naczelnika Wydziału Inwestycji i Inżynierii Miejskiej. Została nim Monika Andrysiak. Nowa naczelnik posiada doświadczenie w pracy samorządu, zajmowała się również projektowaniem dróg. Prezydent miasta zapowiedział też, iż w najbliższym czasie zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko rzecznika prasowego radomszczańskiego magistratu.

Jak wyjaśnia prezydent Jarosław Ferenc, pod koniec lipca bieżącego roku powstał Wydział Inwestycji i Inżynierii. Pełniącym obowiązki naczelnika na czas określony został wówczas Tadeusz Chejduk. Po rozpisaniu i rozstrzygnięciu konkursu na naczelnika, władze miasta zdecydowały się powierzyć to stanowisko Monice Andrysiak.

- Jest to osoba, która rozpoczęła pracę w Urzędzie Miasta pod koniec lat 90 w dawnym Wydziale Inżynierii i i Inwestycji gdzie pracowała do 2005 roku. Później prowadziła prywatną działalność w zakresie projektowania drogowego. Jest to osoba doświadczona. Myślę, że praca wydziału się poprawi – mówi Jarosław Ferenc.

Nowa naczelnik zauważyła, iż jej doświadczenie pozytywnie wpłynie na pracę wydziału, którego działanie z pewnością można poprawić.

- Man nadzieję, że moja wiedza pomoże prowadzić sprawnie nasz wydział, by inwestycje w mieście przebiegały sprawnie. Zajmowałam się projektowaniem i współpracowałem z Urzędem Miasta niejednokrotnie. Widzę pewne niedociągnięcia, które można poprawić, ale nie można powiedzieć, że wydział funkcjonował tragicznie – dodaje naczelnik Andrysiak.

Więcej o:
urząd miasta magistrat konkurs naczelnik urząd radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE