Noworoczne spotkanie przedsiębiorców

Noworoczne spotkanie przedsiębiorców Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

W piątek 3 lutego 2023 r. odbyło się noworoczne spotkanie przedsiębiorców, zrzeszonych w Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Radomsku.

Tegoroczne spotkanie, pierwsze po trzech latach przerwy, odbyło się w Metalurgii. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele sąsiednich izb gospodarczych i innych organizacji przedsiębiorców. Obecni byli również: Przewodniczący Rady Powiatu Radomszczańskiego - Krzysztof Zygma, Sekretarz Powiatu - Tomasz Kornacki, Wiceminister Rolnictwa - Krzysztof Ciecióra, Jarosław Ferenc - prezydent Radomska oraz Tadeusz Kubak - przewodniczący Rady Miasta. 

Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania mijającego roku. Nie zabrakło też rozmów o planach na najbliższy, trudny ze względu na toczącą się za naszymi granicami wojnę, czas.

Podczas uroczystości Dorota Krajewska-Trajdos, Prezes Rady Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Radomsku, wręczyła nowo przyjętym członkom Izby certyfikaty potwierdzające członkostwo w RIPH. Odebrali je przedstawiciele następujących firm:

  • BTC Maszyny Sp. z o. o.
  • Igers Crowd Paweł Aulich
  • LUMA-DRUK Łukasz Cyprys
  • mBank S. A. Oddział Korporacyjny Częstochowa
  • Małgorzata Mielczarek Kancelaria Radcy Prawnego
  • Gaik Martyna Firma Magar
  • Q2 Katarzyna Ślęzakiewicz
  • Paweł Barański Firma TERM-EKO

Dorota Krajewska-Trajdos życzyła przedsiębiorcom stabilnego rozwoju i pomyślnego Nowego Roku. 

Prezes Izby nie zapomniała także o pracownikach Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku. 

- Korzystając  z obecności przedstawicielki PUP w Radomsku, z okazji obchodzonego w dniu 27 stycznia Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, składam życzenia dalszej pomyślności i jak najlepszej współpracy z przedsiębiorcami – mówiła Dorota Krajewska-Trajdos. 

W imieniu starosty Beaty Pokory oraz Zarządu Powiatu życzenia sukcesu oraz satysfakcji zawodowej złożył przedsiębiorcom Krzysztof Zygma, Przewodniczący Rady Powiatu.

- Życzę, aby spełniły się wszelkie Państwa marzenia. Przede wszystkim życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień nowego 2023 roku – powiedział Krzysztof Zygma. 

Na koniec części oficjalnej zebrani pozowali do pamiątkowego zdjęcia. 

Więcej o:
radomsko przedsiębiorcy riph spotkanie noworoczne
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE