Nowi gracze w RKS Radomsko

Nowi gracze w RKS Radomsko Fot. J.Paszewski/RKS Radomsko

Przed starem nowego sezonu czwartoligowy RKS Radomsko odkrył karty i zaprezentował nowych piłkarzy. Latem działacze RKS dokonali kilka obiecujących transferów.

Zawodnikiem drużyny został lewonożny 25-letni Brazylijczyk Barbosa Giovani Oliveira Lucas (ostatnio MGLKS Termy Uniejów, klasa okręgowa), posiadający umiejętności w grze obronnej jak i w ofensywie.

Trener Sławomir Majak będzie mógł liczyć na nowego na bramkarza Mykyte Zelenskyja, który przyszedł z trzecioligowej Błonianki Błonie. Wcześniej miał epizody w drugiej lidze ukraińskiej.

Zespół zasilił także prawy obrońca Dominik Misztal. 20-latek do RKS przybył z FC Wrocław Academy. Rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w czwartoligowej Polonii Trzebnica.

W linii ataku zobaczymy doskonale znanego na łódzkich boiskach Wiktora Płanetę. Ostatnie siedem sezonów grał w Warcie Sieradz. Do drużyny dołączył także 18-letni środkowy pomocnik Bartosz Trawiński z Miedzi Legnica. Z rezerw Rakowa Częstochowa przyszedł środkowy obrońca Oliwier Suda. Prawę obronę wzmocni także Litwin z Wilna Aleksander Polujanski. Do naszego miasta przeniósł siez z FA GKS Bełchatów. Z Bełchatowa trafił także środkowy obrońca Dmytro Hrynkiv. Środek obrony wzmocni także Kamil Cnotalski z Victorii Częstochowa.

O piłkarzach, którzy odeszli z RKS Radomsko możecie przeczytać TUTAJ.

Pierwszy mecz ligowy radomszczanie zagrają na wyjeździe z Wartą Działoszyn, 11 sierpnia o 18.00.

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE