Piłkarze RKS Radomsko zmieniają barwy

Piłkarze RKS Radomsko zmieniają barwy Fot. Kadr ze spotkania RKS Radomsko-Unia Redziny/Fot. Facebook RKS

Czwartoligowy RKS Radomsko poinformował o odejściu kilku piłkarzy, którzy w zeszłym sezonie bronili żółto-niebieskich barw.

W sezonie 2023/24 w zespole z Radomska nie zobaczymy Krystiana Kolasy, który przeniósł się do trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Wiktor Śmigielski podpisał kontrakt z Łysicą Bodzentyn (beniaminek IV ligi świętokrzyskiej). Jakub Załucki będzie reprezentował barwy Gwarka Tarnowskie Góry (III liga). Szymon Kożecki zagra dla AKS SMS Łódź. Z kolei z wypożyczenia do swoich klubów powrócili Michał Włodarek (Victoria Częstochowa, IV liga śląska) i Kacper Kokoszczyk (Raków II Częstochowa, III liga). W Radomsku nie zobaczymy także Bartosza i Dawida Nikołajów (KS Kutno).

W środę 26 lipca RKS Radomsko zagrał sparing z Omegą II Kleszczów. Radomszczanie wygrali ten mecz 3:0 (bramki: Stanisław Domaniecki oraz dwie zawodnik testowany). RKS wcześniej rozegrał jeszcze dwa sparingi: z Unią Rędziny przegrany 1:0 i Widzewem II Łódź przegrany 6:0.

W sobotę 29 lipca o godz. 11.00 na Brzeźnickiej 26 będzie można zobaczyć test mecz z Polonią Piotrków. W sprzedaży będą wówczas karnety na osiem domowych spotkań RKS w cenie 70 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy). Jednorazowe bilety to koszt odpowiednio 10 i 7 zł.

RKS zainauguruje sezon w IV lidze 12 sierpnia wyjazdowym meczem z Wartą Działoszyn.

Na Facebooku niedawno utworzono grupę dla kibiców RKS Radomsko. Do dyspozycji jest także czat na messengerze.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE