Nowi dyrektorzy w TBS, w tym żona Szymona Zyberynga…

Chociaż dzisiaj jest Prima Aprilis to nie jest żart. Od dziś (1 kwietnia) zaszły personalne zmiany w miejskiej spółce Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Prezesem nadal pozostaje Arkadiusz Gaik.

Chociaż dzisiaj jest Prima Aprilis to nie jest żart. Od dziś (1 kwietnia) zaszły personalne zmiany w miejskiej spółce Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Prezesem nadal pozostaje Arkadiusz Gaik.Zrezygnowano z funkcji wiceprezesa. Utworzono natomiast dwa dyrektorskie stanowiska: dyrektor ds. ekonomicznych i dyrektor ds. gospodarowania nieruchomościami. - Dyrektorem ds. ekonomicznych z dniem 1 kwietnia 2015 roku została pani Katarzyna Dębska-Ciupińska (główna księgowa TBS). Dyrektorem ds. gospodarowania nieruchomościami Lucyna Zyberyng – poinformował prezes TBS Arkadiusz Gaik.

Dotychczasowa wiceprezes Ewa Szychowska, która swego czasu była głównym prezesem spółki, nie została nawet dyrektorem. - Pani Ewa Szychowska wraca na stanowisko kierownika Działu Lokalowego, które wcześniej obejmowała – informuje prezes TBS.

Od 1 kwietnia (i to też nie jest żart) w Urzędzie Miasta Radomsko obowiązuje nowy schemat organizacyjny urzędu.  Będzie dwóch wiceprezydentów: m.in. ds. rozwoju. Znika wiceprezydent ds. edukacji. W to miejsce zarządzeniem prezydent Anny Milczanowskiej został utworzony Departament Rozwoju Społecznego, którego dyrektor będzie zajmował się wszystkim tym, czym dotychczas zajmowała się wiceprezydent Wioletta Pal.

Prezydent Anna Milczanowska potwierdziła Radiu Łódź, iż wiceprezydentem do spraw rozwoju zostanie Wojciech Ślusarczyk, natomiast dyrektorem departamentu Wioletta Pal.

Więcej w czwartkowym wydaniu „Między Stronami” z 2 kwietnia.

Autor: Monika Bednarczyk-Bojdo

Więcej o:
tbs zmiany organizacyjne
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE