Nowe, muzyczne dziecko Sylvii Novak zwiastuje wielkie zmiany i „szczęście” w jej życiu!

Nowe, muzyczne dziecko Sylvii Novak zwiastuje wielkie zmiany i „szczęście” w jej życiu! Fot. zdjęcia Fot. Marta Machej

Artystka za pomocą wzruszającego utworu ogłasza długo wyczekiwaną i upragnioną ciążę.

Kilka miesięcy temu Sylvia Novak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zdobyła się na niezwykle szczere i intymne wyznanie związane z rodzicielstwem. Poruszyła temat wywierania presji przez społeczeństwo i otrzymywania niestosownych pytań ze strony internautów na temat przyszłego potomstwa i powiększania rodziny.

Wokalistka zdobyła się wówczas na wyznanie, że stara się bezskutecznie ze swym mężem o dziecko od ponad dwóch lat. Zmotywowały ją do tego nieustanne i bardzo krzywdzące zarzuty odnośnie tego, że stawia na pierwszym miejscu w swoim życiu karierę czy pieniądze.

Szczere wypowiedzi Sylvii spotkały się z ogromną aprobatą ze strony mediów oraz fanów, a przede wszystkim ze strony solidaryzujących się z nią kobiet.

Wypowiedziane na głos słowa artystki nieoczekiwanie zapowiedziały ogromne i utęsknione zmiany w jej życiu prywatnym. Za pośrednictwem nowowydanego utworu „szczęście” ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka.

- Utwór „szczęście" zaczęłam pisać 2 lata temu, gdy po raz pierwszy podczas naszych starań o dziecko pojawiła się nadzieja... wtedy niestety ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam „na półkę". Wróciłam do niego teraz, gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy 3 lata się - w końcu się realizuje. Od dziecka moimi dwoma najważniejszymi marzeniami była rodzina i muzyka, dlatego bardzo chciałam podzielić się naszym „szczęściem" właśnie poprzez muzykę. Utwór zawiera całą paletę emocji, które towarzyszyły mi przez tą długą i trudną drogę, aż do teraz – opowiada o tym ważnym wydarzeniu Sylvia Novak.

Sylvia Novakdała się poznać szerszej publiczności dzięki występom w takich serialach, jak m.in.„Miłość na bogato". „Barwach szczęścia", „Pierwszej miłości" i „Na wspólnej".

Obecnie Sylvia pracuje nad materiałem na pierwszą płytę z producentami z Polski, Francji, Portugalii i Niemiec. Muzyka w życiu Sylvii jest niemalże wpisana w jej DNA. Swoją wokalną przygodę rozpoczynała mając 4 lata - śpiewając ukochanemu dziadkowi Stanisławowi, który w latach powojennych miał swój zespół. Rodzice Sylvii poznali się na studiach muzycznych i od tamtej pory muzyka jest nieodłącznym elementem życia ich rodziny. Sylvia sama zabiegała, by rozwijać się muzycznie, czego efektem były liczne zwycięstwa na dziecięcych festiwalach.

Ukończyła I st. Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu im. Grażyny Bacewicz w Radomsku.

Uczęszczała także do „Szkoły piosenki” Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego, a także do „AktoRstudio” Romy Gąsiorowskiej, w której pracowała nad śpiewem z Leną Frankiewicz.

W marcu 2022 roku była uczestniczką CampuSongwriterskiego w Portugalii, organizowanego przez Fundację Music Export Poland wraz z takimi artystami z Polski jak: Swiernalis i TYNSKY. Dzięki temu doświadczeniu udało się Sylvii nawiązać relacje z producentami z Francji, Portugalii i Berlina, z którymi obecnie pracuje nad materiałem na pierwszą płytę. Sylvia posiada nietuzinkowy rodzaj głosu – kontralt, który jest niskim, kobiecym głosem, ale z ogromną skalą.

Więcej o:
Nowe muzyczne dziecko Sylvii Novak zwiastuje wielkie zmiany i „szczęście” w jej życiu!
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE