Nowa edycja Spartakiady Samorządowców

Ruszyła V edycja Spartakiady Samorządowców Powiatu Radomszczańskiego. Inauguracja rozgrywek odbyła się 16 marca w Strzelcach Małych.

Zwycięska drużyna z Masłowic/foto:radomszczański.plRuszyła V edycja Spartakiady Samorządowców Powiatu Radomszczańskiego. Inauguracja rozgrywek odbyła się 16 marca w Strzelcach Małych gdzie samorządowcy grali w piłkę nożną na hali. Zwyciężyła drużyna gospodarzy, czyli gminy Masłowice.


Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn, które podzielono na dwie grupy. Po zaciętych meczach drużyna Masłowic zwyciężyła w finale z Dobryszycami 5:1. Mecz o III miejsce wygrał Kodrąb, który pokonał Przedbórz 4:0. W meczu o piąte miejsce zwyciężyło Starostwo Powiatowe, pokonując Kamieńsk 5:0. Zwycięzcy odebrali puchar z rąk starosty Roberta Zakrzewskiego oraz dyplomy uznania od prezesa LZS Janusza Kamińskiego. Gospodarz gminy Masłowice - wójt Bogusław Gontkowski podziękował wszystkim drużynom za udział w zawodach.Już 20 kwietnia kolejne zmagania sportowe! Tym razem zapraszamy wszystkie samorządy do gminy Lgota Wielka, na rozgrywki w kometkę.Wyniki klasyfikacji ogólnej po I konkurencji
1.    Masłowice     14 pkt
2.    Dobryszyce     12 pkt
3.    Kodrąb             10 pkt
4.    Przedbórz     9 pkt
5.    Kamieńsk    8 pkt
6.    Starostwo    7 pkt
7.    Wielgomłyny    6 pkt

Więcej o:
spartakiada spartakiada samorządowców powiat radomszczański starostwo powiatowe strzelce małe strzelce małe spartakiada
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE