Radomsko, Łódzkie 13.5o środa, 17 Lipca 2019
ważne informacje
  • 16:07 Kolejne utrudnienia w ruchu w Radomsku. Ruszyła przebudowa ul. Jagiellońskiej czytaj dalej
  • 17:07 Mniej miejsc parkingowych przy poczcie w Radomsku czytaj dalej

Nogi odmówiły jej posłuszeństwa

Alert 112

Wieczorem 22 listopada do policjantów patrolujących centrum Radomska podeszła kobieta i poinformowała, że za jednym z bloków przy ulicy Rolnej leży jakaś osoba, która nie daje oznak życia. Munduro...

Wieczorem 22 listopada do policjantów patrolujących centrum Radomska podeszła kobieta i poinformowała, że za jednym z bloków przy ulicy Rolnej leży jakaś osoba, która nie daje oznak życia. Mundurowi poszli we wskazane miejsce, gdzie zobaczyli leżącą kobietę.

 

Z osobą tą nie można było nawiązać rozmowy, była tak pijana, że nie mogła wstać z ziemi. Policjanci na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe, które zabrało kobietę do radomszczańskiego szpitala, gdzie pozostała. Można powiedzieć, że upojona alkoholem 51-latka zawdzięcza życie kobiecie, która nie przeszła obok niej obojętnie. Policjanci przypominają, że człowiek znajdujący się pod wpływem alkoholu ma upośledzony układ nerwowy i nie odczuwa zimna. To mylne wrażenie doprowadziło już do niejednej tragedii. Dlatego w zbliżającym się okresie ważne jest, aby reagować na widok osób leżących pod gołym niebem. Apelujemy o powiadamianie policji lub innych służb o takich przypadkach. Pamiętajmy, że jeden telefon może uratować komuś życie.

 

na podstawie materiałów prasowych KWP Łódź

komentarze