Nocny rajd rowerowy

Nocny rajd rowerowy Fot. arch. prywatne

Minutę po północy 2 czerwca, Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko i Rowerzyści w Radomsku uczcili święto miasta Radomszczańskim Rajdem Nocnym.

W rajdzie wzięło udział 74 osoby. Przed ponad 8 godzin uczestnicy przejechali 101 km, co jest fenomenem w organizowanych tak długodystansowych rajdach w naszym mieście.

- Ten dzień był dowodem, na to jak wielu radomszczan pragnie wspólnie z innymi cieszyć się jazdą na rowerze. Moje serce tym bardzie się raduje, kiedy widzę, jak wielu z nas to do siebie zbliża, poznajemy przez to siebie nawzajem, poszerzamy kontakty, przeżywamy na długo niezapomniane przygody. Zawsze przy każdej imprezie powtarzam, można sobie coś wymyślić, ale samemu niewiele da się zdziałać. Pięknie jest patrzeć, że pomimo różnic jakie są w każdym człowieku, niezależnie od wyznania, koloru skóry, orientacji, wykonywanego zawodu, wieku, płci, poglądów, jest coś co nas łączy. To sport. Sport zbliża ludzi bo to "ludzie tworzą sport" zgodnie z mottem KBKS Radomsko – zauważa Sebastian Pierzchalski, organizator wydarzenia.

Więcej o:
nocny rajd rowerowy zawody radomsko biegacze radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE