Nigdy nie byłem w Radomsku, aż poznałem Iwonkę

Nigdy nie byłem w Radomsku, aż poznałem Iwonkę

Pierwsze wakacje razem spędzili w Egipcie, po zakończeniu nagrań do „Sanatorium miłości”. Później odpoczywali nad polskim morzem. Teraz razem mieszkają w Radomsku.

- Wstyd się może przyznać, ale gdy nie znałem Iwonki nigdy nie byłem w Radomsku, a mieszkałem 100 kilometrów na południe w Zabrzu. Zawsze myliłem Radomsko z Radomiem. Jest bardzo sympatycznie. Kilka tygodni temu na ulicy w centrum Radomska rozpoznały nas dwie seniorki i z miejsca zaprosiły na kawę. Nie odmówiliśmy było bardzo sympatycznie – opowiada Gerard Makosz.

Za nimi sporo przeżyć - osiemdziesiąte urodziny Gerard. Na imprezie zamku w Niepołomicach było ponad 100 gości. Gerard też oświadczył się Iwonie. Zaręczyny zostały przyjęte.

- Teraz Gerard pracuje nad swoją biografią. Pisał ją ponad 3 lata. Gdy ukaże się drukiem, chętnie podzielimy się tym wydarzeniem na waszym portalu - dodaje Iwona Mazurkiewicz.

Dla popularnej pary seniorów nie ma tematów tabu. Chętnie mówią o życiu seksualnym seniorów.

- Przecież seks seniorów to nie jest tylko trzymanie się za ręce – komentuje Gerard.

- Nie mamy problemu o tym mówić, chociaż są osoby, które to krytykują – dodaje Iwona.

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz będą gośćmi portalu Radomsko24.pl, w programie „Staszczyk niezależnie”, w poniedziałek 2 sierpnia, o godzinie 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk iwona mazurkiewicz gerard makosz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE