Nieuważni kierowcy

Nieuważni kierowcy

Brak ostrożności na drodze może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji. Przekonać się o tym mogli uczestnicy dwóch zderzeń, do jakich doszło w Kamieńsku oraz na drodze krajowej nr 1 w poniedziałek, 19 sierpnia.

W poniedziałek około godziny 7.40 na drodze krajowej nr 1 w kierunku Częstochowy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 25-letni kierujący BMW jadąc na rondzie wykonał nieprawidłowy manewr zmiany pasa z prawego na lewy. Doprowadził przez to do zderzenia z prawidłowo jadącym volkswagenem passatem. 39-letni kierujący passatem doznał urazu kręgosłupa i został przetransportowany do szpitala, w którym pozostał na obserwacji. Kierujący byli trzeźwi.

Do drugiego zdarzenia doszło w Kamieńsku około godziny 16.15, kiedy 25-letnia kierująca peugeotem podczas wyjazdu z parkingu sklepowego, chcąc włączyć się do ruchu, uderzyła w jadący z jej lewej strony hyundai. Który z kolei uderzył w samochód marki Audi jadący z naprzeciwka. Poszkodowaną została 37-letnia pasażerka samochodu marki Hyundai, która został zabrana na badania do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Więcej o:
policja radomsko wypadek radomsko kolizja drogowa radomsko wypadek dk-1
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE