Radomsko, Łódzkie 21.6o Poniedziałek, 21 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej
  • 14:10 Ostateczne wyniki wyborów dla okręgu nr 10 czytaj dalej

Nietrzeźwa za kierownicą

Alert 112

Głupota ludzka nie zna granic. Siadają za kółkiem po spożyciu alkoholu. Dyżurny jednostki 7 kwietnia, około godziny 19 skierował patrol do zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Okrajsz...

Głupota ludzka nie zna granic. Siadają za kółkiem po spożyciu alkoholu. Dyżurny jednostki 7 kwietnia, około godziny 19 skierował patrol do zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Okrajszów.


Mundurowi na miejscu zastali krzyczącą pijaną kobietę, nietrzeźwego pasażera i osoby, które pomagały podróżującej parze. Funkcjonariusze ustalili, że 40 – letnia radomszczanka, kierująca fordem mondeo na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze i zatrzymała się na przydrożnym drzewie. Para jadąca fordem została przewieziona do radomszczańskiego szpitala, gdzie udzielono im pomocy medycznej, po opatrzeniu zostali zwolnieni do domu. Policjanci zbadali trzeźwość kierującej pojazdem, miała 1,5 promila alkoholu w organizmie, a pasażer miał 3,4 promila. Teraz kobiecie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

na podstawie: KWP Łódź

komentarze