Niespodziewany remis tenisistów UMLKS Radomsko

Niespodziewany remis tenisistów UMLKS Radomsko Fot. UMLKS Radomsko

W rozegranym 21 listopada, trzecioligowym spotkaniu tenisa stołowego, zawodnicy UMLKS Radomsko zremisowali z jednym ze słabszych zespołów w lidze, Jutrzenką Bychlew 5:5.

Remis tenisistów z Jutrzenką Bychlew można rozpatrywać w kategorii niespodzianki. Zawodnicy gości okupują bowiem dolne miejsce w tabeli. Punkty w tym meczu zdobyli: Ireneusz Grodek, Paweł Kozera i Bogdan Kokosiński po 1,5 oraz Bartek Molka 0,5 pkt.

- Dramatyczny mecz, bo trwający dwie i pół godziny. Powinniśmy to wygrać. Prowadziliśmy już 5:2, jednak zespół z Bychlewa pokazał klasę doprowadzając do remisu My z kolei jesteśmy jedną z dwóch drużyn w lidze bez porażki i dalej jesteśmy w czołówce tabeli – mówił po spotkaniu trener Jacek Kawka.

Występujące w II lidze kobiet, zawodniczki UMLKS Radomsko, przegrały wyjazdowe spotkanie z Agrisem Maków 6:4. Punkty zdobyły: Kinga Więcławska i Dominika Pluta po 1,5 oraz Aleksandra Niemiec i Patrycja Mazurek po 0,5 pkt. Po dwóch kolejkach zawodniczki z Radomska są na 4. miejscu w tabeli.

Więcej o:
umlks radomsko tenis umlks radomsko tenis radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE