Niebawem ruszy nabór wniosków o zorganizowanie stażu

Niebawem ruszy nabór wniosków o zorganizowanie stażu

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku poinformował, że w terminie od 12 do 16 września 2022 r. przyjmowane będą wnioski o zorganizowanie stażu.

Planowane staże realizowane będą w ramach środków algorytmu, które są przeznaczone na realizację podstawowych usług i instrumentów rynku pracy.

Osoby bezrobotne zainteresowane udziałem w stażu powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta, który kwalifikuje do udziału w odpowiednim programie, biorąc pod uwagę kryteria wskazane w programie, kwalifikacje, predyspozycje oraz założenia indywidualnego planu działania.

Pracodawca lub przedsiębiorca, który chciałby zorganizować staż dla osoby bezrobotnej powinien złożyć wniosek w ogłoszonym terminie naboru (we wniosku można wskazać osobę bezrobotną, dla której ma być zorganizowany staż).

Regulamin oraz aktualne wnioski dostępne są na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl w dokumentach do pobrania, w zakładce Dla Pracodawców i przedsiębiorców oraz w siedzibie Urzędu (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – Referat Instrumentów Rynku Pracy, pokój 25).

Szczegółowe informacje można również uzyskać dzwoniąc pod nr tel.: 44 683 73 54 do 56, -58, -62 wewnętrzny 12.

Więcej o:
radomsko pup radomsko staż wnioski nabór urząd pracy radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE