Nie żyje Monika Michel, koordynatorka zespołu promocji w starostwie w Bełchatowie

Nie żyje Monika Michel, koordynatorka zespołu promocji w starostwie w Bełchatowie Fot. Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

W poniedziałek, 3 października, zmarła Monika Michel, szefowa zespołu ds. promocji w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie. Niestety nie udało się jej wygrać walki z rakiem.

Monika Michel była wicedyrektorką Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie w latach 2011-2015, zaangażowaną społeczniczką, inicjatorką wielu przedsięwzięć i działań. Od grudnia 2016 roku pełniła funkcję koordynatora Zespołu ds. Promocji w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie.

- Ci, którzy znali Monię, wiedzą, że była wyjątkową osobą. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa, zawsze z poczuciem humoru, zawsze pomocna, zawsze miała czas dla innych przez 24/7, zawsze elegancka i dostojna, zawsze piękna duszą i ciałem. Praca była dla Niej drugim domem, a biorąc zaangażowanie czasu i uczuć, które jej oddawała, można rzec, że była dla niej najważniejsza. „Dzień dobry. Z tej strony Monika Michel, Powiat Bełchatowski” – tak witała się z mieszkańcami przez telefon. A tak odpowiadała na każde powierzone zadanie służbowe czy prywatną prośbę - „Oczywiście, nie ma problemu”. Koleżanki z Zespołu PR żartowały, że „Powiat Bełchatowski” czy „Oczywiście, nie ma problemu” to jej drugie imiona. Wszyscy przeżywamy teraz trudne chwile i nie wyobrażamy sobie Powiatu Bełchatowskiego bez Moniki Michel. Miała ciekawe pomysły, była bardzo kreatywna, a wiele powiatowych inicjatyw to jej przysłowiowe dzieci. Zawsze kierowała się dobrem mieszkańców i najlepszym wizerunkiem dla samorządu powiatu bełchatowskiego. Lojalność i oddanie Moni dla pracy nie były do powtórzenia, ani nadal nie są choćby do podrobienia przez kogokolwiek. Zazdrościły Jej nam regiony partnerskie i inne urzędy. Wdzięczność osób, którym pomogła, sięga daleko poza granice naszego powiatu, a nawet kraju. Odejście Moniki Michel to wielka, realna strata. W takich sytuacjach mówi się, że czas leczy rany, a pustka także z czasem się wypełni. Taka jest reguła. A wyjątek od niej nosi imię Monika Michel – tak Monikę Michel pożegnali przyjaciele i współpracownicy ze Starostwa Powiatowego w Bełchatowie.

Śp. Monika Michel pochowana zostanie na cmentarzu w Bełchatowie. Pogrzeb odbędzie się w piątek, 7 października. Msza żałobna rozpocznie się o godz. 12.00 w tutejszej kaplicy cmentarnej.

Więcej o:
Nie żyje Monika Michel koordynatorka zespołu promocji w starostwie w Bełchatowie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE