Nie kupuj - adoptuj

Nie kupuj - adoptuj Fot. Z. Kołaczkowski

Zapraszamy do oglądania na portalu Radomsko24.pl programu „Nie kupuj – adoptuj”. Raz w miesiącu będziemy z kamerą w radomszczańskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Postaramy się zachęcić mieszkańców do adopcji psów i kotów.

Każdy wie, że zwierzęta są wspaniałe. Kochają bezwarunkową miłością, uczą nas toleran-cji i cierpliwości. Jeśli marzysz o zaopiekowaniu się jakimś czworonogiem, rozważ adopcję zamiast kupna.

Większość podopiecznych schronisk, ma za sobą ciężkie przeżycia – ktoś wyrzucił je na ulicę, zostawił przy śmietniku, bił albo zamykał w klatce w piwnicy. Niektóre zwierzaki straciły zupełnie wiarę w ludzi i trudno im się dziwić. Część jest chora albo okaleczona. Jeśli podejmiesz wyzwanie i dasz dom takiemu psu, kotu oraz poświęcisz mu dużo czasu i uwagi, otrzymasz jego miłość i wdzięczność. Ale największą nagrodą będzie przemiana zwierzaka.

Naszymi przewodniczkami będą Anna Wieczorek, kierownik radomszczańskiego schroniska i Monika Stelmaszczyk, lekarz weterynarii, która z troską i oddaniem dba o zdrowie podopiecznych schroniska.

Pierwszy odcinek „Nie kupuj – adoptuj” w czwartek, 17 marca o godzinie 11.00 na portalu Radomsko24.pl.

Więcej o:
nie kupuj - adoptuj irek staszczyk schronisko dla zwierząt schronisko radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE