Nie będę wójtem za szklanymi drzwiami

Nie będę wójtem za szklanymi drzwiami Fot. M. Kołaczkowski

Ewelina Lis została wójtem gminy Ładzice. W drugiej turze zmierzyła się w Wiolettą Pichit, która starała się wrócić do gabinetu zajmowanego w przeszłości.

Ewelina Lis w polityce jest debiutantką, ale w działalności społecznej już nie. Dała się poznać mieszkańcom, kiedy zaangażowała się w sprawę likwidacji gminnego ośrodka zdrowia.

Jakim powinien być wójt ? 

- Wójt dostępny dla mieszkańców, który rozwiązuje problemy, który nie siedzi tylko w fotelu za szklanymi drzwiami, zamknięty w gabinecie - deklaruje Ewelina Lis, wójt gminy Ładzice.

- Na kandydata, którego z ugrupowania zagłosowała Ewelina Lis w minionych wyborach parlamentarnych? To jedno z pytań które padło w rozmowie.

Odpowiedź wprowadziła w zakłopotanie panią wójt. Odpowiedź gościa programu „W Temacie”, była w pewnym stopniu wymijająca, może dyplomatyczna, aby nie powiedzieć, że nie tajemnicza.

Chcesz poznać stanowisko wójta w tej kwestii? Oglądaj w piątek 10 maja na portalu Radomsko24.pl program „W Temacie”. Gościem będzie Ewelina Lis, wójt gminy Ładzice. Premiera godzina 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk ewelina lis
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE