Neo-Nówka zna historię Radomska

Już 3. października do Radomska zawita kabaret znany każdemu... mowa o Neo-Nówce. W to niedzielne popołudnie, mianowicie o 16.00 trzej panowie "z Wrocławia i okolic" pojawią się w... ››

Już 3. października do Radomska zawita kabaret znany każdemu... mowa o Neo-Nówce.


 

W to niedzielne popołudnie, mianowicie o 16.00 trzej panowie "z Wrocławia i okolic" pojawią się w Miejskim Domu Kultury i zaprezentują swój program o niebanalnym tytule "Seks, alkohol i książki". Krótko acz treściwie o nim:

 

 

"Kontrowersyjny, odważny, zaskakujący, śmieszny i wzruszający to trzy słowa o programie, resztę trzeba zobaczyć. Tym bardziej, że to najbardziej spektakularny program kabaretu Neo-Nówka, 18 Tirów ze sprzętem, dwupoziomowa scena, wizualizacje, nowoczesne oświetlenie, pirotechnika (...). Czy ktoś ma więcej? Tak. U2, Rammstein i Marian Pucis trio."

 

 

Brzmi zachęcająco... Bilety można kupić w Miejskim Domu Kultury i na stronie www.biletynakabarety.pl. Ceny - 40 i 45 zł.

 

 

Oczywiście my też tam będziemy!

 

 

A zanim kabareciarze wstąpią w nasze progi, warto zwrócić uwagę na niezaprzeczalnie radomszczański akcent w ich twórczości...

 

Brzmi znajomo?

Więcej o:
neo-nówka kabaret mdk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE