Narzutki, bolerka – na jaką okazję?

Narzutki, bolerka – na jaką okazję?

Idzie jesień, a wraz z nią chłodniejsze, wietrzne dni. Jak się na nie przygotować? Bez wątpienia warto zadbać o swoją garderobę, tak żeby nadejście kolejnej pory roku pozwoliło na nowo poeksperymentować z modą i stworzyć wiele jedynych w swoim rodzaju, wyjątkowych stylizacji. Kiedy temperatura za oknem spada, lecz wciąż świeci słońce, często pojawia się problem, co na siebie ubrać. Idealnym rozwiązaniem na pierwsze jesienne dni jest narzutka lub bolerko, które nie tylko Cię ogrzeje, lecz jednocześnie doda Ci klasy oraz stylu. Jak wybrać odpowiednie na specjalną okazję lub też na co dzień?

Nienachalna elegancja

Randki, spotkania biznesowe lub też imprezy o różnym charakterze – to tylko kilka przykładów okazji, podczas których strój odgrywa bardzo ważną rolę. O ile w cieplejsze dni w tego typu sytuacjach można pojawić się tylko w sukience, to kiedy pogoda nie dopisuje, idealnie sprawdzi się dopasowana do kreacji narzutka lub bolerko. Nie chodzi tylko o komfort cieplny.

Podczas szczególnie ważnych uroczystości odpowiednie okrycie doda stylizacji elegancji lub ukryje te części ciała, które inne elementy ubioru zbytnio odsłaniają.

Najważniejsza wygoda

Również w codziennych sytuacjach doskonale sprawdzi się narzutka lub bolerko. Gdy na dworze powieje już jesiennym chłodem, lecz wciąż będzie za ciepło na kurtkę, taki strój na pewno się przyda. Dla zapewnienia sobie swobody ruchów wybrać można luźną narzutkę, krótszą lub zasłaniającą szczególnie narażone na przeziębienie okolice nerek.

Dużym zainteresowaniem cieszą się modele swetrowe, które jeszcze skuteczniej ochronią przed zimnem. Ze względu na różnorodność fasonów, wzorów i kolorystyki każda pani bez problemu dobrać może odpowiednią narzutkę lub bolerko do swoich potrzeb i preferencji.

Dla tych poszukujących modowych inspiracji pomocna powinna okazać się natomiast strona internetowa: https://bialcon.pl/odziez/swetry-damskie/narzutki-damskie, na której znajdą wiele interesujących stylowych propozycji cienkich okryć wierzchnich.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE