Narodowy Dzień Sportu w Radomsku

Narodowy Dzień Sportu w Radomsku

Fundacja Zwalcz Nudę oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki zapraszają na czwartą odsłonę ogólnopolskiej inicjatywy. Narodowy Dzień Sportu 2016 to tysiące bezpłatnych treningów na terenie całej Polski, dostępnych dla wszystkich chętnych.

- Narodowy Dzień Sportu dedykowany jest dla każdego. Jeżeli rozpoczynasz przygodę ze sportem – udział w NDS pomoże Ci znaleźć odpowiednią dyscyplinę. Jeżeli uprawiasz sport rekreacyjnie - podpowiemy Ci jak poprawiać wyniki i rozwijać umiejętności, a także jak zachować bezpieczeństwo i prawidłowo się odżywiać - mówi Krystyna Radkowska, prezes Fundacji Zwalcz Nudę.

W projekt angażują się polskie gwiazdy sportu, które oprócz pełnienia roli honorowych Ambasadorów tegorocznej edycji, wezmą udział w spotkaniach z fanami i poprowadzą treningi. W tym roku organizatorów wspierają między innymi: Andrzej Supron (polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy) i Kajetan Broniewski (polski wioślarz, trzykrotny olimpijczyk, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie 92).

W tym roku po raz kolejny do imprezy dołączyło Radomsko.  1 października W ramach IV Narodowego Dnia Sportu swoje drzwi otworzy radomszczański Orlik. Od godz. 13.00 odbędzie się tam trening piłki nożnej.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny - obowiązuje jedynie rejestracja na stronie www.zapisynds.pl.

Więcej o:
dzień sportu radomsko orlik radomsko sport radomsko mosir radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE