Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Program

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Program

Prezydent Miasta Radomska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomsku zapraszają na miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Obchody rozpoczną się w czwartek 28 lutego. Tego dnia o godz. 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbędzie się spotkanie z Anną Niedzielą-Strobel autorką książki „O Ince, która zachowała się jak trzeba”.

1 marca:

godz. 16.00 – Uroczyste złożenie kwiatów pod Pomnikiem Konspiracyjnego Wojska Polskiego (park Solidarności, ul. Armii Krajowej)

godz. 17.00 – program literacko-muzyczny „Biało-czerwona ziemio...” w wyk. uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku przygotowany przez Annę Spychało i Jolantę Stępień (sala kameralna w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5)

W niedzielę 3 marca o godz. 13.00 odbędzie się po raz czwarty w Radomsku Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Start i meta zlokalizowane obok pomnika KWP przy ul. A. Krajowej.

W dniach od 28 lutego do 3 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku będzie można odwiedzać wystawę okolicznościową.

Więcej o:
bieg obchody warszyc żołnierze wyklęci
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE