Najpierw pouczamy, ale później karzemy

Najpierw pouczamy, ale później karzemy

- Od początku roku przeprowadziliśmy dwadzieścia dwa tysiące kontroli trzeźwości kierowców w powiecie radomszczańskim. Zatrzymaliśmy160 nietrzeźwych. Staramy się wyłapywać wszystkich, ale niestety nie zawsze się to udaje -mówi Mariusz Pawłowski, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Radomsku w programie „W Temacie”.

W okresie jesieni i zimy poza terenem zabudowanym na drogach jeden element, jest bardzo istotny, niezbędny i bardzo ważny.

- Warto przypomnieć, że poza terenem zabudowanym w elementy odblaskowe zarówno piesi, czy rowerzyści muszą być obowiązkowo wyposażeni. Za ich brak nakładamy mandaty. Chociaż w pierwszym okresie cierpliwie przypominamy i pouczamy - przestrzega Mariusz Pawłowski.

Ze statystyk policji wynika, że są trzy grzechy główne  kierowców. Prędkość, na drugim miejscu nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu i alkohol.

W środę 27 września gościem portalu Radomsko24.pl w programie „W Temacie”, będzie Mariusz Pawłowski, naczelnik wydziału Ruchu Drogowego KPP W Radomsku. Premiera rozmowy o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk mariusz pawłowski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE