Najlepszy produkt turystyczny 2010 - konkurs.

Ruszył konkurs na najlepszy produkt turystyczny 2010. Biorą w nim udział także 'produkty' zlokalizowane niedaleko Radomska.Cóż - wszystko co dobre się kończy,wakacje za nami, zostają tylko... ››

Ruszył konkurs na najlepszy produkt turystyczny 2010. Biorą w nim udział także 'produkty' zlokalizowane niedaleko Radomska.


Cóż - wszystko co dobre się kończy,wakacje za nami, zostają tylko wspomnienia i zdjęcia przywiezione z różnych zakątków Polski i świata.
Każdy z Was ma na pewno swoje miejsce, którym chciałby się pochwalić, podzielić. I jest na to dobry pomysł.


OtoWakacje.pl ogłosił konkurs dla internautów na najlepszy produkt turystyczny 2010 roku.
Serwis ogłoszeniowy otoWakacje.pl zapewne znają użytkownicy Allegro. Jest to serwis udostępniający bazę ofert noclegowych i wyjazdowych w Polsce, jak i za granicą.

Zgłoszonym do konkursu obiektem znajdującym się na terenie naszego powiatu jest Centrum Japońskich Sportów i Sztuki Walk „Dojo – Stara Wieś”.


Drugim produktem leżącym w województwie łódzkim jest Aqua Park Łódź, a w nim Noc Naturystów na Fali.

Kolejną propozycją na pewno znaną radomszczanom jest Szlak Orlich Gniazd znajdujący się na terenie województwa śląskiego.
Szlak Orlich Gniazd otrzymał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej jako jeden z najlepszych produktów turystycznych 2010 roku.


Ale tak jak już pisałem wyżej, każdy ma SWOJE miejsce.


Teraz kolejnym etapem konkursu jest głosowanie internautów, zachęcamy więc Państwa do wzięcia udziału w konkursie.

Wystarczy wybrać jeden z prezentowanych produktów turystycznych i wysłać swoje zgłoszenie.Pamiętaj, by wypełnić wszystkie pola:
* adres e-mail
* imię i nazwisko
* uzasadnienie wyboru
* zaznaczyć Oświadczenie o zapoznaniu się z Regulaminem konkursu.Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi wyłonionych zostanie 12 laureatów, dla których zostały przygotowane nagrody.


Zwycięski Produkt Turystyczny zostanie nagrodzony internetową kampanią reklamową
o wartości 50 tyś zł, przeprowadzoną w serwisach Grupy Allegro.

Więcej o:
konkurs turystyka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE