Najlepsi uczniowie nagrodzeni

Najlepsi uczniowie radomszczańskich szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz młodzi sportowcy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w minionym półroczu odebrali w urzędzie miasta nagrody oraz stypendia sportowe

Na chwilę przed wakacjami najlepsi uczniowie radomszczańskich szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz młodzi sportowcy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w minionym półroczu odebrali w urzędzie miasta nagrody oraz stypendia sportowe.

fot. UM

Na uroczystość do Urzędu Miasta uczniowie przybyli z rodzicami oraz wychowawcami, opiekunami i trenerami, a wraz z nagrodami odebrali serdeczne gratulacje i życzenia od Pani prezydent Anny Milczanowskiej oraz Pani dyrektor Departamentu Rozwoju Społecznego Wioletty Pal.

Najlepsi uczniowie Publicznych Szkół Podstawowych w Radomsku w roku szkolnym 2014/15:
- Emilia Nowak – ZSG 1
- Lidia Bober – ZSG 2
- Dominik Fronczyk – ZSG 3
- Michał Kucharski – ZSG 4
- Miłosz Kowalczyk – ZSG 5
- Zuzanna Trojanowska – ZSG 6
- Maria Łuszczyn – ZSG 7
- Iga Mielczarek – PSP 3
- Mateusz Włudara – PSP 5
- Magda Wojarska – PSP 8

Najlepsi uczniowie Publicznych Gimnazjów w Radomsku w roku szkolnym 2014/15:
- Barbara Ciosk – ZSG 1
- Weronika Szulc – ZSG 2
- Julia Wędzonka – ZSG 3
- Maria Pędziwiatr – ZSG 4
- Kacper Olczyk – ZSG 5
- Agnieszka Kosmala – ZSG 6
- Piotr Zając – ZSG 7

Młodzi sportowcy, którzy za najlepsze wyniki sportowe osiągnięte w pierwszym półroczu 2015 otrzymali stypendia sportowe przyznane przez Prezydenta Miasta Radomsko:
- Oliwia Kowalska - Tenis stołowy - Uczniowski Miejski Ludowy Klub Sportowy „Radomsko”
- Cezary Bączek – podnoszenie ciężarów – Uczniowski Miejski Ludowy Klub Sportowy „Radomsko”
- Andrzej Tomczyk - podnoszenie ciężarów – Uczniowski Miejski Ludowy Klub Sportowy „Radomsko”
- Jakub Kosecki – trójbój i dwubój nowoczesny – Uczniowski Klub Sportowy „WIKING”
- Kamil Florkiewicz – zapasy – Zapaśniczy Klub Sportowy „Radomsko”
- Aleksandra Niemiec - Tenis stołowy - Uczniowski Miejski Ludowy Klub Sportowy „Radomsko”
- Konrad Chrostowski – Lekkoatletyka – Uczniowski Klub Sportowy „Dziesiątka”
- Ada Kowalczyk – Lekkoatletyka – Uczniowski Klub Sportowy „Dziesiątka”
- Miłosz Skóra – podnoszenie ciężarów - Uczniowski Miejski Ludowy Klub Sportowy „Radomsko”
- Dawid Dryja – zapasy – Zapaśniczy Klub Sportowy „Radomsko”
- Agnieszka Stawska – pływanie, dwubój nowoczesny – Uczniowski Klub Sportowy „WIKING”
- Sylwia Szwed – pistolet pneumatyczny – Kręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10-tka” w Radomsku

Więcej o:
stypendium urząd miasta koniec roku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE