Najgorsze pięć minut w 2019 roku

Najgorsze pięć minut w 2019 roku

Minął kolejny rok. Nie był on może taki jak sobie wymarzyliśmy. Wzloty, upadki, uniesienia, rozczarowania towarzyszyły z pewnością nam wszystkim w życiu zawodowym czy prywatnym. Nie zabrakło chwil, zdarzeń, które na progu Nowego Roku pragniemy, wymazać z naszej pamięci, zapomnieć o nich.

Czyli… najgorsze 5 minut dla mnie w 2019 roku to ???

Nasza sonda:

Beata Pokora starosta powiatu radomszczańskiego – O Boże, proszę dać mi chwilę… Nie, nie było chyba takiego zdarzenia dla mnie, które chciałabym wymazać z pamięci. Dzięki Bogu, wszystko się dobrze poukładało. Gdyby Nowy Rok był podobny biorę go w ciemno.

Andrzej Kucharski, radny Rady Miasta Radomska PiS – Protest sędziów. Nie można sobie rościć prawa do bycia nadzwyczajna kastą w praworządnym kraju. To jest nie do przyjęcia.

Łukasz Więcek, radny Rady Miasta Radomska PO/KO – W życiu samorządowym, najgorsze 5 minut…, to chyba moment gdy jako radny dowiedziałem się jak bardzo pogarsza się stan finansów miasta. Zdałem sobie wtedy sprawę, że dużo trudniej będzie realizować inwestycje na które czekają mieszkańcy.

Aneta Niedźwiecka, radna Sejmiku Województwa Łódzkiego PiS – To trudne pytanie. Z pewnością chce wymazać z pamięci wszystkie zwady i niepotrzebne kłótnie, które w rezultacie nic do naszego życia nie wnoszą, szarpią nerwy. Po jakimś czasie dochodzimy do wniosku ,że nie było to nic warte. Więcej uśmiechajmy się  do siebie. Więcej, wyrozumiałości, a takich chwil o który będziemy chcieli zapomnieć nie będzie.

Michał Sewerynek, rzecznik praw konsumenta w Starostwie Powiatowym w  Radomsku – To może nawet nie  5 minut, ale 17 sekund. To był styczeń 2019 i bieg 30 km na Kamieńskiej Górze Zakładałem ten dystans pokonać w 3 godziny. Na mecie byłem w 3 godziny i 17 sek. To najgorsze 17 sekund w 2019 roku dla mnie. Biegacze wiedzą co mówię…

Wszystkim radosnego w Nowego 2020 roku, co do sekundy szczęśliwego. „Bo liczą się tylko te dni, których jeszcze nie znamy …”

Zespół Radmsko24.pl.

Więcej o:
nowy rok nowy 2020 rok nowy rok radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE