Najciekawsze koszulki na dzień ojca - 3 najciekawsze propozycje

Najciekawsze koszulki na dzień ojca - 3 najciekawsze propozycje

Zbliża się Dzień Ojca, a Ty szukasz prezentu dla swojego taty? Chcesz, aby było to coś więcej niż kolejna para skarpet lub książka? Ciekawym pomysłem może okazać się zakup koszulki z nadrukiem. Możesz zdecydować się na gotowy projekt, dzięki któremu w zabawny sposób pokażesz swojemu tacie, jak bardzo Ci na nim zależy. Firmy oferujące możliwość zamówienia odzieży z nadrukiem mają przygotowanych wiele propozycji na tę okazję. Oto najciekawsze z nich.

Koszulki z nadrukiem dla taty z poczuciem humoru

Jeżeli wiesz, że Twój tata ma duże poczucie humoru i dystans do siebie, możesz zamówić dla niego koszulkę z zabawną grafiką i napisem. W tej kategorii bardzo dużą popularnością cieszą się ubrania z nadrukiem w postaci sentencji lub listy zasad. Zobacz np. koszulkę z „listą zasad spotykania się z moją córką”, którą znajdziesz m.in. na stronie koszulkowy.pl.

Innym zabawnym wzorem może być napis nawiązujący do tego, że to zazwyczaj tata organizuje różnego rodzaju zwariowane zabawy dla swoich pociech, np. „Tata prezes zarządu rodziny – specjalista od wygłupów i dobrej zabawy”.
Inną propozycją dla taty, która również pokaże światu, jak wspaniałym jest rodzicem, będzie bluza z nadrukiem „Jestem tatą i co, jak co, ale dzieci to mi się udały”.

Prezent dla najlepszego taty na świecie

Jeżeli nie do końca jesteś przekonany czy Twojemu tacie do gustu przypadnie zabawna koszulka, czy też wiesz, że nie będzie się w niej dobrze czuł, postaw na klasyczne propozycje. Tutaj dużą popularnością cieszą się szczególnie ubrania z nadrukiem typu „Najlepszy tata na świecie”. Do takiego napisu możesz też dodać jego imię oraz element graficzny np. wąsy lub okulary. Inną propozycją jest napis „Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w …”. W miejscu trójkropka umieszcza się miesiąc urodzenia ojca. A jeżeli wiesz, że Twój rodzic jest dumny z faktu posiadania dzieci, wybierz dla niego bluzę lub koszulkę z napisem „Jestem dumny z wielu rzeczy, ale nic nie pokona bycia ojcem”.

Pamiętaj też, że zawsze możesz skorzystać też z możliwości stworzenia własnego napisu, który może być wariacją na temat gotowych projektów. Inspiracji na „koszulkowy” prezent dla taty możesz poszukać też w artykule: Jakie koszulki na Dzień Ojca sprawią radość Twojemu tacie?

Koszulki dla ojców małych dzieci – jaki model wybrać?

A co z ojcami małych dzieci? Tutaj prezent w ich imieniu może przygotować mama. Jaką koszulkę wybrać w takiej sytuacji? Jeżeli to na Ciebie spadło zadanie zakup prezentu dla świeżo upieczonego taty, wybierz coś o zabawnym wydźwięku. Przykładem może być tutaj ubranie z nadrukiem „Gotowy do wymiany pieluch” i grafiką z maską gazową lub pieluchą. Dużo uśmiechu na twarzy wywoła także napis „Tacierzyństwo to też praca, tylko szefa nosi się na rękach”.

Kolejną propozycją jest koszulka z napisem „Tak wygląda najlepszy tata na świecie”. Oprócz koszulki dla taty w ramach prezentu można też zamówić gadżet z takim samym nadrukiem jak na ubraniu. Może to być np. kubek lub poduszka.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE