Nagrody w Konkursie Przedsiębiorczości przyznane

Po raz piąty Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa rozstrzygnęła Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości. Podczas uroczystej gali wręczono nagrody w kategoriach Produkt Roku oraz Radomszczański Biznesplan.

Po raz piąty Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa rozstrzygnęła Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości. Podczas uroczystej gali wręczono nagrody w kategoriach Produkt Roku oraz Radomszczański Biznesplan.

Uroczystość odbyła się w sobotę 26 kwietnia w Hotelu TED. Przybyli na nią radomszczańscy przedsiebiorcy, władze miasta i powiatu, a także uczniowie i dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w konkursie.

 

W pierwszej kolejności poznaliśmy laureatów konkursu na Radomszczański Biznesplan - była to kategoria skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Komisja oceniała 13 zgłoszonych biznesplanów i przyznała dwa certyfikaty oraz jedną nagrodę główną.

 

Certyfikaty otrzymały:

  • Klaudia Gniatkowska, Aleksandra Ordanik, Natalia Zborowska, uczennice II LO, za projekt "Niania 24"
  • Ewa Wojtasik, Karolina Gal, Kinga Wolska, Laura Woźnica, uczennice II LO, za projekt "Biuro Detyktywistyczne Mam Cię na oku"

 

Nagroda główna powędrowała do uczennic Zespołu Szkół Cenrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach  - Eweliny Zagaj i Izy Margas za projekt "Spółdzielnia Uczniowska Afrodyta".

 

 

W kategorii "Produkt Roku" do konkursu zgłosiło się 12 firm. Jury było hojne i w tej kategorii przyznało dwa certyfikaty, trzy nagrody oraz nagrodę specjalną.

 

Certyfikaty laureata otrzymali:

  • Firma PPHU KOBUD Małgorzata Kośna za rewitalizację willi Bourbon Street
  • Firma Meble Olejnikowski Tadeusz Olejnikowski za kolekcję mebli "Milano" stylizowanej na wzór włoski

 

Statuetki w tej kategorii otrzymali:

 

  • PPHU REN-POL Renaty Gębicz za kostium rehabilitacyjny „SpiderSuit” dla dzieci
  • Zielone Laboratorium S&A Dziegieć s.c. za Naturalne kosmetyki wegańskie
  • Meble Krysiak Krzysztof Krysiak za kolekcję mebli Forest

 

 

Nagrodę specjalną za konsekwentną promocję marki otrzymała Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Radomsko.

 

- Produkt, który dzisiaj wygrał - Serek wiejski HEJ!, jest to jeden z najbardziej innowacyjnych produktów jaki jest obecnie na rynku polskim w mleczarstwie. Jest produkowany od 5 lat, jest dostępny w ponad połowie województw w Polsce i został wprowadzony od roku czasu na rynek litewski, łotewski i estoński. - mówił podczas odbierania nagrody przedstawiciel OSM.

 

Oprócz wyników konkursu uroczystość uświetniły także występy artystyczne.  Miejski Teatr Źródło, który zadbał o oprawę artystyczną calej imprezy, zaprezentował m.in. inscenizacje utworów Ignacego Krasickiego, na scenie wystąpiła także wspierana przez RIPH Marysia Markiewicz oraz Justyna Królak & Janusz Sołtysik.

 

Po gali radomszczańscy przedsiębiorcy wzięli udział w balu, podczas którego odbyła się aukcja charytatywna na rzecz dwóch chłopców z Radomska.

 

FOTOGALERIA

Więcej o:
riph konkurs przedsiębiorczości biznesplan
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE