Nadzwyczajna sesja Rady Miasta odbędzie się! Przewodniczący RM: przedsiębiorcy potrzebują pomocy

Nadzwyczajna sesja Rady Miasta odbędzie się! Przewodniczący RM: przedsiębiorcy potrzebują pomocy

W czwartek 16 kwietnia 2020 r. odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta w Radomsku. Poinformował o tym przewodniczący RM Rafał Dębski. Posiedzenie zostanie w całości poświęcone pomocy dla mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców.

- Zdalnie lub nie, w starostwie lub w innym miejscu – nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Radomsku musi się odbyć – przedsiębiorcy czekają na realną pomoc. Chciałem poinformować, że najbliższa sesja Rady Miejskiej w Radomsku poświęcona w całości przygotowaniu uchwał pomocowych dla mieszkańców i przedsiębiorców naszego miasta, w związku z epidemią koronawirusa (SARS-CoV-2) odbędzie się 16 kwietnia. Naszym obowiązkiem jest praca dla mieszkańców naszego miasta – poinformował na swoim facebooku przewodniczący Rady Miasta w Radomsku, Rafał Dębski.

Przypomnijmy. W marcu radni Koalicji Obywatelskiej złożyli wniosek o zwołanie sesji nadzwyczajnej. Ostatecznie wycofali go, ponieważ nie wszystkim radnym spodobał się pomysł orgznizacji obrad w czasie epidemii koronawirusa.

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko nadzwyczajna sesja rady miasta pomoc dla przedsiębiorców
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE