Nadia Strzebiecka egzamin ósmoklasisty zdała na 100 procent!

Nadia Strzebiecka egzamin ósmoklasisty zdała na 100 procent! Fot. UM Radomsko

Nadia Strzebiecka z klasy VIII B z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Radomsku napisała najlepiej egzamin ósmoklasisty, osiągając 100 proc. wyniku ze wszystkich części sprawdzianu. Dziś (8 lipca) Nadia wraz ze swoimi kolegami i koleżankami ze szkoły odebrała zaświadczenie o wynikach egzaminu.

- Wyniki egzaminu ósmoklasistów w naszej szkole plasują się na średnim poziomie. Natomiast jeśli chodzi o język polski, to nasza szkoła zawsze ma nieco lepsze wyniki.  W tym roku nasza uczennica Nadia uzyskała aż trzy najwyższe wyniki, po sto procent z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego - mówi, dodając, że  Nadia jest uczennicą utalentowaną i wszechstronną. Osiągnięte wyniki poprzedzone były jej systematyczną pracą. Ponadto Nadia jest finalistką wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii, laureatką wojewódzkiego konkursu z języka polskiego oraz innych - zauważa dyrektor PSP 2 Ewa Krysiak-Ciszewska.

- Bardzo się cieszę, że Nadia osiągnęła to wszystko właśnie w naszej szkole, i że mogliśmy dać jej możliwości, by rozwijała swoje talenty i zainteresowania. Jestem bardzo dumna – zaznacza Ewa Krysiak-Ciszewska.

Systematyczna praca z nauczycielami ze szkoły przyniosła najlepsze efekty.

- Uważam, że jeśli chodzi o szkolę, to trafiłam najlepiej jak mogłam. Najwięcej wiedzy wynosiłam z lekcji, ponieważ nauczyciele dobrze tłumaczyli materiał, to mi najbardziej pomogło. Chciałam serdecznie podziękować panu Jackowi Kalkowi, pani Anecie Olejarnik i pani Jolancie Stępień za przygotowanie mnie do egzaminów – mówi Nadia.

Tak wysoki wynik uczennicy osiągnięty na egzaminie był miłym zaskoczeniem dla nauczycieli.

- Nadia sumiennie pracowała przez wszystkie lata nauki. Moim marzeniem było, aby uczniowie osiągali 100 procent podczas egzaminów i to się spełniło. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni. Mieliśmy ogromną przyjemność pracować z tak wspaniałą uczennicą – podkreśla nauczycielka matematyki i wychowawczyni Nadii, Aneta Olejarnik.

Nadia Strzebiecka wybrała klasę humanistyczną i w przyszłym roku szkonym najprawdopodobniej zasili szeregi uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabianiego w Radomsku.

Więcej o:
radomsko psp 2 radomsko nadia strzebiecka egzamin ósmoklasisty
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE