Nadal nie odnaleziono zaginionej 70-latki z miejscowości Borowa

Nadal nie odnaleziono zaginionej 70-latki z miejscowości Borowa Fot. KP PSP w Radomsku

Służby wciąż poszukują zagonionej 70-letniej Zofii Makowskiej, mieszkanki miejscowości Borowa w gminie Gidle. Kobieta wyszła zbierać jagody w piątek 14 lipca. Do tej pory nie ma z nią kontaktu.

Kobieta ma około 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy siwe - do ramion. Jej charakterystyczną cechą jest, to że jest lekko przygarbiona.

Ubrana była w beżowe rajstopy, niebieski fartuch w białe kropki, czarny sweter oraz buty typu „bambosze”. Może posiadać także różowe nakrycie głowy.
Zaginiona do dziś nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ktokolwiek wie o losach kobiety lub ją zauważył proszony jest o kontakt z dyżurnym jednostki policji pod numerem 47 84 64 211 lub 47 84 64 221.

- Akcję poszukiwań koordynuje policja. Sprawdzamy sektory, które zostały wytypowane przez funkcjonariuszy. Wczoraj (15 lipca – red.) zespół dronowy z OSP Strzałków wykonał nalot dronami na  523 hektarach obszarów leśnych w pobliżu miejsca zamieszkania zagubionej kobiety - niestety bez efektu - informuje Marek Jeziorski ze straży pożarnej w Radomsku. 

15 lipca do akcji poszukiwań zaangażowano: 11 pojazdów, 42 strażaków. Użyto specjalistycznego sprzęt z OSP Strzałków (2 drony z termowizją), 3 psy z grupami poszukiwawczymi z Łodzi, (OSP Łódź Jędrzejów, OSP Łódź Nowe Złotno, JRG 9 Łódź).

16 lipca kobietę szukało 42 strażaków (9 pojazdów, 2 drony, 2 quady, 4 psy i grupy poszukiwawcze).

Więcej o:
zaginiona zofia makowska policja policja radomsko gidle osp psp radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE