Nabór wniosków o zorganizowanie stażu

Nabór wniosków o zorganizowanie stażu Fot. ilustracyjne/pixabay.com

Od 24 do 28 lutego, w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, przyjmowane będą wnioski o zorganizowanie stażu.

Planowane staże realizowane będą w ramach programów: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie radomszczańskim” i „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy”.

Osoby bezrobotne zainteresowane udziałem w stażu powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta, który kwalifikuje do udziału w odpowiednim programie, biorąc pod uwagę kryteria wskazane w programie, kwalifikacje, predyspozycje oraz założenia indywidualnego planu działania.

Pracodawca lub przedsiębiorca, który chciałby zorganizować staż dla osoby bezrobotnej powinien złożyć wniosek w ogłoszonym terminie naboru (we wniosku można wskazać osobę bezrobotną, dla której ma być zorganizowany staż).

Regulamin oraz aktualne wnioski dostępne są na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl w dokumentach do pobrania, w zakładce Dla Pracodawców i przedsiębiorców oraz w siedzibie Urzędu (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – Referat Instrumentów Rynku Pracy, pokój 25). Szczegółowe informacje można również uzyskać dzwoniąc pod nr tel.: 44 683 73 56 do 58 wew. 12.

Więcej o:
pup radomsko pwiatowy urząd pracy w radomsku nabór na staż radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE