Na pikniku wybiorą Wodza Kowalowca

Na pikniku wybiorą Wodza Kowalowca Fot. UM Radomsko

Piknik integracyjny dla mieszkańców Radomska odbędzie się w sobotę 28 września, na placu kościelnym przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa.

To jeden z elementów  zwycięskiego projektu z 4. edycji Budżetu Obywatelskiego „Smaki i osobliwości Kowalowca – mieszkańcy Radomska poznają jedną z najstarszych dzielnic naszego miasta”.

Podczas pikniku przewidziano liczne atrakcje dla całych rodzin. Będą dmuchańce i zabawy dla najmłodszych, konkursy i rozgrywki sportowe, karaoke. Będzie można spróbować wyjątkowych potraw przygotowanych przez mieszkanki dzielnicy oraz dań z grilla.

Miasto Radomsko w ramach realizacji projektu  zachęca też  wszystkich mieszkańców miasta do: 

1) udziału w konkursie na projekt logo dzielnicy Kowalowiec (rozstrzygnięcie podczas pikniku, regulamin  do pobrania poniżej)

2) udziału w wyborach Wodza Dzielnicy Kowalowiec (rozstrzygnięcie podczas pikniku, regulamin poniżej)

3) udziału w wyborach Wielkiej Rady Dzielnicy Kowalowiec (rozstrzygnięcie podczas pikniku, regulamin poniżej)

4) tworzenia wystawy starych zdjęć ph. „Kowalowiec wczoraj i dziś” (zdjęcia w formie elektronicznej należy dostarczyć do sekretariatu PSP nr 7, a wystawę będzie można oglądać podczas jubileuszu popularnej „Siódemki”. 

To już drugi z pikników organizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego na placu przy kościele na Kowalowcu. W 2017 roku realizowany był tutaj projekt „Pomost dla Pokoleń”.

Więcej o:
piknik piknik radomsko budżet obywatelski

Załączniki

karta zgloszenia logo

regulamin logo Kowalowca

regulamin wyborow wodza i rady

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE