Musimy się zastanowić – ciągłe lockdowny czy lepiej zaszczepić się?

Musimy się zastanowić – ciągłe lockdowny czy lepiej zaszczepić się?

W powiecie radomszczańskim maleje zainteresowanie szczepieniami przeciwko COVID-19. Zwrócili na to uwagę członkowie Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Powiatu Radomszczańskiego. Do końca sierpnia w Szpitalu Powiatowym w Radomsku zaszczepionych zostało 530 osób poniżej 18 roku życia oraz 20 424 osób pełnoletnich

W punkcie szczepień w przychodniach: przy ul. Armii Krajowej 34 i przy ul. Przedborskiej 39/41 oraz w Powszechnych Punktach Szczepień w Radomsku i w Przedborzu, personel SP ZOZ Pro Familia wykonał łącznie 17 829 szczepień przeciwko COVID-19, zaszczepiono 17 008 osób pełnoletnich oraz 821 niepełnoletnich.

- Niestety oswoiliśmy się z pandemią i to zauważamy na każdym kroku. Nie zakładamy maseczek w sklepach, komunikacji miejskiej. To przykre, ale można spotkać agresywne zachowanie osób, które nie są zaszczepione i nie noszą maseczek – komentuje na portalu Radomsko24.pl, Małgorzata Widawska - dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomsku.

Cała rozmowa z Małgorzatą Widawską, dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomsku w środę 29 września o 19.45.

Więcej o:
irek staszczyk staszczyk niezależnie małgorzata widawska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE