Motocykliści ze stowarzyszenia Czarny Radomsko pojechali na Jasną Górę

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

Tradycyjnie już fani dwóch kółek ze stowarzyszenia Czarny Radomsko postanowili nowy sezon motocyklowy rozpocząć od wizyty w Częstochowie, na Jasnej Górze.

10 i 11 kwietnia na Jasnej Górze odbywa się XVIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego. Rozpoczęcie sezonu dla ogromnej rzeszy motocyklistów stało się… „świętością” i obowiązkową tradycją.

- To, że jedziemy na Jasną Górę i tam rozpoczynamy sezon, to daje takie poczucie bezpieczeństwa, że ktoś nad nami czuwa. Chcemy żeby było jak najmniej wypadków, żeby każdy myślał co robi. Żeby kierowcy samochodów uważali też na motocyklistów i odwrotnie. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo - mówił Emil Piechorowski prezes Stowarzyszenia Motocyklowego Czarny Radomsko.

Motocykliści ruszyli spod stacji benzynowej przy ul. Jagiellońskiej, dalej ul. Krakowską i tzw. „starą trasą” do Częstochowy.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Stowarzyszenie Czarny Radomsko Stowarzyszenie Motocyklowe Czarny Radomsko Czarny Radomsko Jasna Góra Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE