MOPS zaprasza do współpracy placówki handlowe

MOPS zaprasza do współpracy placówki handlowe, które posiadają w swoim asortymencie artykuły, które zgodnie z zapisem ustawy są traktowane jako pomoc o charakterze edukacyjnym.

W nowym roku szkolnym rozpoczął się kolejny okres, w którym MOPS realizując zapisy ustawy o systemie oświaty udziela wsparcia finansowego uczniom w trudnej sytuacji materialnej w formie stypendium szkolnego.

 

 

W związku z tym, MOPS zaprasza do współpracy placówki handlowe, które posiadają w swoim asortymencie artykuły, które zgodnie z zapisem ustawy są traktowane jako pomoc o charakterze edukacyjnym. Są to m.in. tornistry, stroje na w-f, podręczniki, artykuły papiernicze, instrumenty muzyczne.

Celem współpracy jest możliwość realizacji w sklepach zaświadczeń wydanych przez MOPS i wystawienie faktury w placówce handlowej, na podstawie której ośrodek zapłaci za artykuły stanowiące pomoc edukacyjną w imieniu uczniów uprawnionych do pobierania stypendium.

Zainteresowani współpracą proszeni są o zgłaszanie się do MOPS w Radomsku, przy ul. Kościuszki 10 pok. 5 i 6 do 30 października.

Więcej o:
mops stypendium szkolne pomoc edukcyjne sklepy papiernicze
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE