Modowe preferencje przeciętnego Kowalskiego, czyli jak ubierają się Polacy w 2022?

Modowe preferencje przeciętnego Kowalskiego, czyli jak ubierają się Polacy w 2022?

Polki nie tylko powszechnie uznawane są za piękne kobiety, ale także doceniany jest ich gust i styl ubioru, nie można tego powiedzieć niestety o utartej opinii dotyczącej Polskich przedstawicieli płci przeciwnej. Czy taki pogląd faktycznie jest uzasadniony?

Gdzie kupujemy ubrania?

Jak wynika z raportu KPMG średnio rocznie wydajemy na ubrania około 10% swoich zarobków, przy czym najmniej wydajemy na dodatki i bluzki, a najwięcej na obuwie i okrycia wierzchnie. Serwis Promo-Codes dodaje, iż coraz częściej także zamawiamy ubrania przez internet, co jest skutkiem zmian związanych z pandemią, ale trend ten utrwali się prawdopodobnie na stałe. 

Z raportu wynika również, że połowa z nas ubiera się w sieciówkach, około 30% robi zakupy w internecie na przykład jak podaje serwis Promo-Code, wiele fashionistek wybiera Just Paul kupon rabatowy tutaj i co może być zaskakujące aż 11% z nas ubiera się w sklepach z odzieżą używaną, a tylko 2% korzysta z usług projektantów.  

A jak wygląda aktualna moda dziecięca? Częstym wyborem podczas zakupów, jak wynika z raportu serwisu Promo-Codes, jest butik połączy wszystkie wymogi rodzica związane z dziecięcymi potrzebami - zobaczmy dlaczego.

To jak, wyglądamy ma dla nas znaczenie

Ogólnodostępne media szturmują nas rozmaitymi wizerunkami i trendami jednocześnie pokazując nam liczne możliwości związane z ekspresją własnego wizerunku. Mamy szczęście, że żyjemy w czasach, gdy wszelkie dobra są na wyciągnięcie ręki i to absolutnie od nas zależy, jaki styl wybierzemy do wyrażania siebie. 

Kobiety od zawsze eksperymentowały z ubiorami, łącząc różne style i przełamując trendy i można śmiało powiedzieć, że Polskie kobiety mają dość dobry gust doceniany także za granicą. Wystarczy spojrzeć na ofert e sklepu Just Paul i od razu można zobaczyć niezwykłe projekty polskich producentek, które kreują modę z myślą o silnych kobietach i swoimi pomysłami podbijają nie tylko rodzimy, ale także zagraniczny rynek. 

Polacy również odchodzą na szczęście od stereotypu niechlujów, którym wystarczy jeden T-shirt i para spodni. Mężczyźni w naszym kraju coraz bardziej zwracają uwagę na swój styl i wygląd i nabierają odwagi, aby nieco poeksperymentować z modą. Nasi panowie zdecydowanie lubią styl streetwear nosząc sportowe t-shirty w połączeniu z jeansami, lub chinosami. Nikogo z pewnością nie zaskoczy fakt, iż mężczyźni kupują mniej niż kobiety, ale za to stawiają na jakość swoich ubrań. Nie boją się powtarzalności swoich strojów, jeśli są one wygodne i wytrzymałe, są gotowi zapłacić za dopasowany do swoich potrzeb outfit nieco więcej.

A jak ubieramy nasze pociechy?

Moda dziecięca to także istotna dziedzina w odzieżowej branży i warto zastanowić się, czym kierujemy się ubierając nasze pociechy. Kupując ubrania dla najmłodszych mamy na uwadze fakt, iż małe ciałka są zdecydowanie bardziej delikatne niż, te dorosłe, są skłonne do podrażnień, a przy tym dużo bardziej ruchliwe.

Mali klienci sklepów odzieżowych kochają dodatki i kolory więc zarówno rodzice, jak i producenci mają ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o kreatywność w kwestii strojów dla dzieci. Rodzice stawiają na jakość i wygodę, a zarazem atrakcyjny wygląd, kupując ubranka dla swoich pociech.

Z tego względu częstym wyborem jest butik I Love milk, gdyż łączy on oryginalność, wysoką jakość, cenę i inne aspekty, które znajdują się na liście nawet najbardziej wymagających rodziców. Najnowszym trendem na przykład jest wybór pasujących do siebie strojów dla całej rodziny, lub rodzica i dziecka. Takie rozwiązanie niewątpliwie ma w sobie wiele uroku. 

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE