Młodzież z SKE pojedzie na Paradę Schumana

Prężnie działający Szkolny Klub Europejski "Młodzież dla Europy" z ZSG nr 7, znalazł się w gronie laureatów konkursu “Move Your Europe”.

Prężnie działający Szkolny Klub Europejski "Młodzież dla Europy" z ZSG nr 7, znalazł się w gronie laureatów konkursu “Move Your Europe”, organizowanego przez Polska Fundację im. Roberta Schumana oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.
fot. ske
Nagrodą w konkursie jest sfinansowanie przez organizatorów wyjazdu na Paradę Schumana 7 maja. Coroczna parada organizowana przez euroentuzjastów i zwolenników Unii Europejskiej na ulicach Warszawy. W wyjeździe do stolicy weźmie udział około 45 osób.

- Przypomnijmy, że zadaniem konkursowym było zorganizowanie debaty oksfordzkiej na wybrany temat. Nasz wybór padł na “Wolontariat europejski pierwszym krokiem do kariery zawodowej -  mówi opiekun SKE Tomasz Mazur. - Wielkie podziękowania dla Katarzyny Przepióry, Diany Pawelec, Anny Szewców za udzielone wywiady o programie Erasmus, lokalnych mediów tym portalu Radomsko24.pl za rozpropagowanie informacji o naszych działaniach  - dodaje.

Więcej o:
parad ske młodzież dla europy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE