Młodzicy UMLKS Radomsko drużynowym mistrzem woj. łódzkiego w tenisie

Młodzicy UMLKS Radomsko drużynowym mistrzem woj. łódzkiego w tenisie Fot. Drużyna UMLKS Radomsko z trenerem Jackiem Kawką

UMLKS Radomsko drużynowym mistrzem województwa łódzkiego młodzików w tenisie stołowym.

W Łodzi 19 marca rozgrywano drużynowe mistrzostwa województwa łódzkiego młodzików. W drodze do finału UMLKS Radomsko w składzie: Sebastian Musiał i Kacper Cieciura pokonali 3:0 Jedynkę Łódź, następnie GUKS Gorzkowice też 3:0. W finale zawodnicy Jacka Kawki pokonali Dwójkę Rawa Mazowiecka 3:2. We wszystkich meczach Kacper i Sebastian zdobyli po 1,5 pkt.

- W drodze do finału nasze zdecydowane zwycięstwa. Z kolei gra o złote medale i awans do drużynowych Mistrzostw Polski bardzo zacięte. Niespodziewanie porażki 3:2 z Adamem Kwapisiem doznał nasz as Sebastian Musiał. Doskonale jednak spisał się Kacper wygrywając 3:2 z Alanem Błaszczykiem zapewnił nam wygraną 3:2 – powiedział po zawodach Jacek Kawka.

Za dwa tygodnie Indywidualne Mistrzostwa województwa w kategoriach młodzieżowych. Z kolei Mistrzostwa Polski młodzików w Dębicy 25-27 maja.

umlks radomsko tenis radomsko jacek kawka tenis umlks radomsko mistrzostwa młodzików