Młodzi mężczyźni pobili i okradli 39-latka. Trafili do aresztu

Fot. KPP Radomsko

Radomszczańscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 17 do 20 lat podejrzanych o rozbój. Agresorzy zaatakowali 39-latka, a następnie ukradli mu pieniądze i telefon. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 17 na 18 września 2023 roku policjanci otrzymali informację o rozboju, do jakiego miało dojść w centrum Radomska.

- Szybko okazało się, że w rejonie ulicy Armii Krajowej trzech mężczyzn zaatakowało pokrzywdzonego. Sprawcy bili i kopali swoją ofiarę po całym ciele, po czym zabrali mu pieniądze i telefon. Straty oszacowano na ponad 9 tysięcy złotych.  Napastnicy zostawili mężczyznę, nie udzielając mu pomocy medycznej. Sprawą natychmiast zajęli się radomszczańscy kryminalni. Ich intensywne działania doprowadziły do zatrzymania w dniu 18 września trzech mężczyzn w wieku od 17 do 20 lat – mówi Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Uczestnicy tego zdarzenia to mieszkańcy Radomska. Zatrzymani podczas rozmowy z policjantami przyznali się do zarzucanego im czynu. Nie potrafili logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec każdego z nich 3-miesięczny areszt.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko policja radomsko zatrzymanie areszt rozbój kradzież pobicie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE