Mistrzyni karate poprowadzi obóz w Górach Mokrych

Przez cały lipiec i sierpień w „Dojo Stara- Wieś” odbywać się będą obozy karate tradycyjnego, którym przewodniczyć będzie mistrzyni świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym -... ››

Przez cały lipiec i sierpień w „Dojo Stara- Wieś” odbywać się będą obozy karate tradycyjnego, którym przewodniczyć będzie mistrzyni świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym - Katarzyna Krzywańska.

 

Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo - Stara Wieś” to nowopowstały kompleks łączący nowoczesne rozwiązania techniczne z tradycyjną japońską architekturą. Znajduje się on w Górach Mokrych, na skraju Przedborskiego Parku Krajobrazowego i zajmuje powierzchnię 60 hektarów.

 

Organizatorzy obozów zapewniają profesjonalne treningi, fantastyczną zabawę, ale także komfortowe zakwaterowanie w ośrodku sportowo-rekreacyjnym. Uczestnicy obozów będą rozwijać swoje umiejętności na boiskach czy w salach, w których trenują reprezentanci Polski i zawodowi sportowcy. Będzie to dla nich szansa, aby poznać codzienność profesjonalnego karateki.

 

W programie obozów, oprócz treningów karate, przewidziano także zajęcia z fitness i tańca, gry i zabawy sportowe, konkursy czy poznawanie kultury japońskiej.

 

Organizatorem obozów jest Polski Związek Karate Tradycyjnego.

Więcej o:
obóz karate
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE