Minister Grabarczyk: Robert Zakrzewski będzie dobrym prezydentem Radomska

- Robert Zakrzewski będzie dobrym prezydentem Radomska - tak mówił o kandydacie Platformy Obywatelskiej na fotel prezydenta Radomska, minister sprawiedliwości Cezary Grabarczk.

- Robert Zakrzewski będzie dobrym prezydentem Radomska - tak mówił o kandydacie Platformy Obywatelskiej na fotel prezydenta Radomska, minister sprawiedliwości Cezary Grabarczk.
Minister Sprawiedliwości w towarzystwie kandydatów PO do Rady Miejskiej
Słowa te minister Cezary Grabarczyk powiedział na konwencji PO, która zorganizowana została dziś (29 października) w hotelu TED. - Chcę, aby Radomsko było nowoczesnym, energetycznym miastem. Jak to zrobić? Zastanawiamy się i znajdujemy odpowiedź. Tą odpowiedzią jest kandydat na prezydenta Robert Zakrzewski - mówił na konwencji minister Grabarczyk. - Robert Zakrzewski ma doświadczenie samorządowe, ma przygotowanie zawodowe. Był wiceprezydentem, jest starostą. Ma w sobie wielki ładunek pozytywnej energii i zawsze myśli o wspólnym sukcesie, łączy nie dzieli - mówił Grabarczyk.

Drugim gościem konwencji PO była wicemarszałek Sejmu RP, Elżbieta Radziszewska, która zauważyła, że szansą dla rozwoju Radomska są unijne pieniądze, a te przy dobrej prezydenturze jest w stanie zagwarantować właśnie Robert Zakrzewski.

Robert Zakrzewski zachęcał do udziału w listopadowych wyborach gdyż 16 listopada to dzień - jak mówił - w którym Radomsko stanie przed wielką szansą na zmianę. - Wielu mieszkańców i ja uważamy, że to miasto mogło rozwinąć się lepiej. Bardziej dynamicznie, bardziej spektakularnie. Niestety błędne decyzje, spowodowały, że Radomsko stało się miastem szarym i zaniedbanym. Straciło wiele szans. Przespało czas rozwoju - powiedział Zakrzewski.

Na konwencji po raz kolejny przedstawiono program wyborczy Platformy Obywatelskiej oraz kandydatów na radnych miejskich, powiatowych oraz kandydatów do sejmiku województwa łódzkiego, wśród których jest m.in. Jacek Zacharewicz.

Więcej o:
wybory2014 platforma obywatelska po radomsko fryszerka robert zakrzewski okręg wyborczy kandydat radny
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE