Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny w PSP nr 4

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny w PSP nr 4 Fot. PSP nr 4

22 maja 2019 r. wręczono nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pt. „Piękno rzeczki Radomki od źródeł do ujścia", organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 4 w Radomsku.

Na konkurs napłynęło 51 zdjęć z radomszczańskich szkół podstawowych nr 1, 2, 4, 6. Głównym celem konkursu było dostrzeżenie walorów przyrodniczych rzeki Radomki, dostrzeganie bioróżnorodności gatunkowej w polskich rzekach oraz rozwijanie zainteresowań problematyką ochrony wód powierzchniowych.

W komisji konkursowej zasiedli: Henryk Augustyniak - fotografik z Towarzystwa Fotograficznego im. E. Osterloffa oraz Agnieszka Szwedzik i Iwona Salińska - koordynatorki projektu ekologicznego.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Przemysław Kubik z PSP nr 2
II miejsce - Michalina Kempska z PSP nr 6
III miejsce - Kinga Koniarska z PSP nr 6 i Julia Stępińska z PSP nr 4.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Wszystkie prace można podziwiać na parterze PSP nr 4 w Radomsku na wystawie pokonkursowej.

Konkurs został zorganizowany w ramach Programu Edukacji Ekologicznej pn. „Nie przelewaj! Jak racjonalnie korzystać z wody”, dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

Info: PSP nr 4.

Więcej o:
psp 4 radomsko piękno rzeki radomki od źródeł do ujścia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE