Międzypokoleniowy piknik w Kleszczowie

Międzypokoleniowy piknik w Kleszczowie Fot. UG Kleszczów

8 lipca w Kleszczowie odbędzie się trzecia edycja plenerowej imprezy gminnej. Piknik Międzypokoleniowy odbędzie się na terenie SOLPARKU.

Mieszkańcy gminy Kleszczów, reprezentujący różne pokolenia będą mogli spotkać się już w najbliższą sobotę na wspólnym pikniku. Impreza jest organizowana przez Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku Gminy Kleszczów w ramach projektu, na który dofinansowania udzieliła Gmina Kleszczów. Współorganizatorami i partnerami są: SOLPARK Kleszczów sp. z o.o., Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie, Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów, LKS Omega Kleszczów oraz Catering Coolinarium Gastronomia.

III Kleszczowski Piknik Międzypokoleniowy odbędzie się na terenie SOLPARKU przy ul. Sportowej 8 w Kleszczowie. Otwarcie o godz. 16.00. W programie znalazły się m.in. występ Orkiestry Dętej z Kleszczowa, pokazy grup sportowych i artystycznych, zawody sportowe z nagrodami, zabawa taneczna (od godz. 18). Przewidziano animacje i zabawy dla dzieci oraz „piana party” na zakończenie imprezy.

Więcej szczegółów na plakacie.

Więcej o:
Międzypokoleniowy piknik w Kleszczowie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE