"Między stronami" - nowa gazeta w Radomsku

8 marca ukazał się pierwszy numer bezpłatnego tygodnika "Między stronami".

Od marca o wydarzeniach w naszym regionie można czytać w nowym, bezpłatnym tygodniku "Między stronami". Gazeta jest naprawdę ciekawa, ze względu na dużą różnorodność informacji - przede wszystkim tych najważniejszych, dotyczących spraw miasta i tych bardziej "luźnych", jak kultura czy sport.


Gazeta przyciąga uwagę dużą ilością artykułów, które są rzetelne i oprawione ciekawą formą graficzną. Przykładowo, wypowiedzi radnych to np. umieszczone na ich zdjęciach wypowiedzi w dymkach, co przyciąga uwagę czytelnika. Do tematów głównych dziennikarze starają się zebrać komentarze radnych, co również wpływa na plus.

 

Oprócz tego w gazecie zamieszczony jest program TV i najświeższe wiadomości sportowe. Nasi lokalni poeci czy osoby zajmujące się fotografią mogą wykazać się, przesyłając do redakcji jedną ze swoich prac, która będzie następnie umieszczona w specjalnej rubryce. Jedna strona została poświęcona kulturze regionu, zresztą nie tylko, bo można również poczytać o historii ogólnopolskich tradycji. Udało się nawet wygospodarować miejsce na rubrykę poświęconą turystyce naszego regionu, co jest dużym plusem, bo zapewne niewielu radomszczan wie, że w promieniu 30 kilometrów może odwiedzić takie miejsca, jak chociażby góra Fajne Ryba w Przedborskim Parku Krajobrazowym.

 

Redaktorem naczelnym  jest Monika Bednarczyk-Bojdo. Gazetę wydaje spółka InterVerba, której prezesem jest Arkadiusz Szczegodziński, a w skład Rady Nadzorczej wchodzi m.in radna miejska Magdalena Spólnicka.

 

Całej redakcji życzymy powodzenia i wytrwałości w pracy!

Więcej o:
między stronami radomszczańskie media nowa gazeta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE