Michał Koski: Na pytania prywatne nie muszę odpowiadać

Michał Koski: Na pytania prywatne nie muszę odpowiadać

Powiatowy radny PIS, Michał Koski dostał pracę w Towarzystwie Budownictwa Społecznego w Radomsku, spółce podległej miastu i prezydentowi Jarosławowi Ferencowi. Został też wybrany piątym członkiem Zarządu Powiatu. Dzisiaj niechętnie komentuje te informacje. Zdradza tylko, że są to ustalenia między nim, a prezesem TBS, Krzysztofem Górnikiem. Dodaje jedynie, że w pracy będzie się zajmował pozyskiwaniem środków zewnętrznych na doposażenie nieruchomości stanowiących własność gminy miasta Radomska w ekologiczne źródła ciepła. W jaki sposób można dostać z dnia na dzień pracę w miejskiej spółce? Jakie wykształcenie ma Michał Koski?

Na te pytania gość programu „Staszczyk niezależnie" odpowiadał jedynie:

- Pyta mnie Pan o moje sprawy prywatne, o których nie muszę opowiadać.

Po tym, jak w Radomsku została zawiązana nowa miejsko-powiatowa koalicja Prawa i Sprawiedliwości oraz stowarzyszeń Razem dla Radomska i Wspólnego Samorządu, nie kończy się karuzela zmian kadrowych. W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że są plany powołania trzeciego wiceprezydenta miasta. Rozmowy na ten temat były prowadzone w ścisłym gronie Prawa i Sprawiedliwości w powiecie radomszczańskim.

- Temat na razie jest odłożony w czasie - informuje nas osoba blisko związana z miejsko-powiatową koalicją w Radomsku. 

Dopytujemy Michała Koskiego, czy jest to osoba z bliskiego kręgu poseł Anny Milczanowskiej czy prezydenta Jarosław Ferenca?

- Rozpoznawalna (uśmiech) i to nawet dobrze radomszczanom i nie tylko. Dla wielu może to być zaskoczenie zwłaszcza dla Was dziennikarzy - dodaje tajemniczo nasz rozmówca.

W środę 14 lipca, o godzinie 19.45, gościem portalu Radomsko24.pl będzie Michał Koski, radny Rady Powiatu Radomszczańskiego (PiS).

Czytaj też: Czy w Radomsku zostanie powołany trzeci wiceprezydent?

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk michał koski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE