Miasto wydało gazetę: Nasze Radomsko. Informacje

Miasto wydało gazetę: Nasze Radomsko. Informacje Fot. MBP Radomsko

Ukazał się pierwszy numer gazety wydanej przez Urząd Miasta w Radomsku.

Gazeta nosi nazwę „Nasze Radomsko. Informacje”. Jej objętość to 24 strony, a nakład wynosi 15 000 egzemplarzy. Zarejestrowana jest pod znakiem ISSN 2719-8219 (międzynarodowy znormalizowany numer wydawnictwa ciągłego). Podany w niej adres redakcji mieści się w Urzędzie Miasta w Radomsku, przy ul. Tysiąclecia 5, w pokoju nr 121. Redaktorem naczelnym jest Robert Dąbrowski. Opracowanie graficzne Michał Wróblewski.

Z pierwszego numeru dowiemy się m.in. o podwyżce podatków od nieruchomości, szczepieniu przeciw COVID-19, zmianie numerów bankowych miasta, obowiązkowym spisie powszechnym, budżecie miasta na 2021 rok, miejskich inwestycjach czy wymianie taboru w MPK. Są też fotogalerie z nowego kompleksu basenowego „Aquara” i zakończenia wakacji 2020 z Viki Gabor. Znalazło się też miejsce na krzyżówkę, której pytania dotyczą naszego miasta.

Koszt druku gazety to 10 000 zł. Będzie wydawana dwa razy do roku.

Papierowe wydanie trafi do mieszkań radomszczan wraz z nakazami podatkowymi. Jest też dostępne w Urzędzie Miasta i w miejskich instytucjach – Muzeum, MBP, USC, MDK. Wersja PDF do pobrania na stronie miasta.

Więcej o:
gazeta radomsko biuletyn urzędu miasta nasze radomsko informacje
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE