METPRIM Volley Radomsko wygrywa pierwszy mecz w 2022 roku

METPRIM Volley Radomsko wygrywa pierwszy mecz w 2022 roku Fot. S. Nems

Siatkarze METPRIM Volley Radomsko wygrali ligowy mecz z Volley Żelazny Opoczno 3:2.

Sobotni (8 stycznia) mecz w miejskiej hali przy ul. Św. Jadwigi był bardzo wyrównany. W pierwszym secie podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wygrali 25:23. W drugim, liczni przybyli kibice przeżyli prawdziwy thriller, bo seta wygrali goście 28:30, podobnie jak set numer trzy 23:25. Kolejnego seta wygrali radomszczanie 25:18. I do rozstrzygnięcia potrzeby był tie-break. W nim lepsi okazali się zawodnicy z Radomska (15:13) i zwyciężyli w całym spotkaniu 3:2.

METPRIM Volley Radomsko po 11. kolejkach zajmuje wciąż 8. Miejsce w tabeli. 15 stycznia zawodnicy z Radomska zagrają we własnej hali z wiceliderem trzeciej ligi drużyną KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II. Początek o 17.00.