METPRIM Volley Radomsko wciąż w grze o II ligę siatkówki

METPRIM Volley Radomsko wciąż w grze o II ligę siatkówki Fot. S. Nems

Niesamowite emocje w meczu wojewódzkiego siatkarskiego finału o awans do II ligi METPRIM Volley Radomsko z Volley Team Żychlin. Gospodarze ulegli po zaciętym pojedynku 3:1

Hala przy PSP nr 6 w Radomsku w sobotnie popołudnie (1 kwietnia) wypełniła się po brzegi kibicami siatkówki. Ci co przyszli obejrzeli siatkarską ucztę.

Pierwszy i drugi set zdecydowanie dla Volley  Team Żychlin. Goście wygrali 25:12 i 25:21. W trzecim secie gospodarze nie dali szans Żychlinowi i wygrali 25:18. W czwartej partii więcej szczęścia w końcówce mieli goście i wygrali partię 25:22, tym samym są już pewni gry w turnieju półfinałowym o II ligę. MVP meczu został Bartłomiej Kujawiak z Volley Team Żychlin.

METPRIM Volley Radomsko w niedzielę 2 kwietnia zagra mecz o awans do dalszej fazy z Bzurą Ozorków, która pokonała dziś PGE Skrę II Bełchatów 3:2.

Harmonogram i wyniki turnieju:

31 marca, piątek
METPRIM Volley Radomsko – PGE Skra II Bełchatów 3:0 (25:20, 25:23 i 25:23)
Volley Team Żychlin – MKS Bzura Ozorków  3:1 (25:22, 19:25, 25:14 i 25:17)

1 kwietnia, sobota
MKS Bzura Ozorków – PGE Skra II Bełchatów 3:2 (25:18, 25:15, 24:26, 13:25 i 15:12)
METPRIM Volley Radomsko – Volley Team Żychlin 1:3 (12:25, 21:25, 25:18 i 22:25)